Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » VAki volt már így a menstruáci...

VAki volt már így a menstruációjával? Többi lent

Figyelt kérdés

Júliusban szedtem a fogamzásgátlót, férjemmel úgy gondoltul hogy az véd úgyhogy mással nem is védekeztünk, de közben megjött a menstruációm úgy hogy még volt 13 szem gyógyszer, ez volt augusztus 1.én.utána elmúlt, de már nem szedtem a gyógyszert mert gondoltam ha megjött közben akkor biztos nem jó.írattam is magamank egy másik gyógyszert ,mert az elsőt úgy írták hogy szoptatás alatt is lehessen szedni ,de mire elkezdtem szedni a tejem teljesen elapadt és így nem tudtam szoptatni. De viszont a másik gyógyszer szedését a menstruáció vége után kell elkezdeni szedni,így vártam hogy jöjjön meg. De közben vigyáztunk hogy ne essek teherbe.de most már szeptember 8.a van és ilyenkor kellene megjönnie, tegnap egy nagyon pici barnásos folyásom volt ,azt hittem már megjön de nem jött! Nagyon aggódom hogy ne legyek terhes ugyanis 4 hónapos a lányom,fiam pedig 2 éves,nekem bőven elég már ez a kettő!😅és nem akarok teherbe esni ,de nem is akarnám elvetetni.úgyhogy jobb lenne ha nem is lennék terhes 😕 valaki volt már így? Lehetséges hogy késik vagy mèg nem rendszereződött a menstruációm?

Májusban szültem. Utána az első menstruációm jún.27 volt, utána, júl.12 és aug.1. A gyógyszer miatt..



2020. szept. 8. 10:26
 1/8 A kérdező kommentje:
VAki-*Valaki* (nem engedélyezte ki írni úgy a kerdest h valaki volt már így) ezert írtam úgy!)
2020. szept. 8. 10:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáztatok... Tehát óvszert hasznàltok?
2020. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Össze-vissza menstruálsz és szeded a gyógyszert, nem a vérzés első napjától kezded, mint kellene.. Bármi lehet, csinálj egy tesztet.
2020. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta menstruáció után kell szedni a f.gyógyszert
2020. szept. 8. 11:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkezdeni szedni*
2020. szept. 8. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasznaâltál gumit?

Ha nem akkor màris nem igaz hanagyob figyeltél hogy ne legyél terhes.


Tehàt ha az vagy akkor az a te agyatlansàgodnak köszönhető. Hihetetlen komolyan mondom. Azt gondolnà az ember hogy egy 2 gyerekes anyànak van ennyi sütnivaloja.

És akkor csodálkozunk hogy egy16 éves làny nincs tisztába dolgokkal... Gondolom te ettől idősebb vagy...

2020. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Használtunk gumit...de volt egyszer kétszer h nem..de nyílván kiszállt, és igen jóval tobb vagyok mint 16

De amúgy igazad van..szégyenlem magam. De remélem csak késik

2020. szept. 8. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nekem a nőgyógyászom azt mondta menstruáció után kell szedni a f.gyógyszert"


Akkor mond meg nyugodtan a nőgyógyásznak, hogy a diplomáját vissza is adhatja. A fogamzásgátlót mindig a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Nyilván annak, aki először kezdni szedni. Itt a rendes piros vérre gondolok, nem a barnás pecsételős maszatra.

2020. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!