Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka ti hol szoktatok...

Éjszaka ti hol szoktatok betétet / tampont cserélni? Mit/milyet használtok éjjelre?

Figyelt kérdés
Mérmint az a kérdés h ha cserélni kell éjszaka lementek ugyanúgy a fürdőszobába vagy kicserélitek az ágyban a hálószobában? Utóbbi esetben ugye könnyen vissza lehet aludni, kevesebb ideig kell fennlenni. Ki hogy csinálja?

2020. szept. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha éjszaka szarnod kell, akkor elintézed az ágyban a hálószobában vagy elmész a wc-re?
2020. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nem cserélek tampont!
2020. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Tampont nem egeszseges ejszaka hasznalni,de persze izles kerdese, en nem szeretem ejjel. Ha ennyire eros a verzesed, akkor vannak direkt ejszakai, vastagabb betetek, vagy esetleg tovabb megyek, pl inkontinecia betetet is hasznalhatsz, akkor nem kell cserelni. Egyebkent pedig egyertelmu, hogy wc-re megyek, eleg undorito lenne a haloszobaban, plusz nem tul higienikus, hiszen kezet mosni is kellene, nem? :)
2020. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as jól írja. Facelle inkontinencia betétek jók! Széles és hosszú is, több méretben is van. Ha veszel egy nagyot akkor éjszaka nem kell fel kelned. Nekem nem okozott csalódást egyszer sem. Gondolom nem minden éjszaka használnád , így kb akár 3hónapra is elég lenne, ha havi 2-3dbot elhasználsz ebből a nagyból.
2020. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nem cserélek tampont, általában erős vérzéskor normál méretűt teszek be, nem kell felkelnem így.
2020. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Kizarolag vecen. Egyebkent olyat meg nem lattam, hogy ne jott volna ki ver, ne kellett volna torolni, es kezet akkor is mosok, ha nem konkretan veres a kezem. Elotte is.
2020. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Én még nem is hallottam olyat hogy valaki éjjel az ágyában cserél.

Kezet mosni nem szoktál?

El sem tudom képzelni, brrrr.

Természetesen kimegyek a fürdőbe, majd visszaalszok amikor tudok, de a higiéniából nem adok lejjebb.

2020. szept. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a fürdőszobában, de éjjel külön ezért nem kelek fel. Ha felébredek pl hogy kell pisilni, és látom hogy véres a zsinórja, akkor cserélek, de amúgy nem, egy éjszakát ki szokott bírni.
2020. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ki szokta bírni az éjszakát a betétem, nem nagyon kellett még ezért felkelnem. Viszont nekem már többször volt olyan, h az ágyban cseréltem ki a betétet. Egyáltalán nem volt gáz, nem lett olyan semmi, de amúgy meg ilyenkor mindig terítek magam alá egy rossz törcsit, ha netán szivárogna picit, akkor ne az ágy legyen olyan. Amúgy csak a használt lehetett volna kicsit "veszélyes" de gyorsan megszabadultam tőle, a tisztát meg már nem volt nagy szám betenni vissza és már pihegtem is tovább.. :) Na számomra ez a betét egyik nagy előnye, h pikk-pakk ki lehet cserélni mindenféle különösebb felhajtás nélkül. Egy tamponnal azért ez nem menne így, mert abban friss még a vér (nem alvadt), ezért könnyen összemaszatolhat valamit, gyakran a tampon után folyik még ki valamennyi vér ami felgyülemlett, és jobban figyelni kell a higiéniára (kézmosás)
2021. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!