Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Ti milyen betétet...

Lányok/nők! Ti milyen betétet használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapvetően tampon párti vagyok, de a munkahelyemen nem szeretem annyira, nehezebben kivitelezhető a kényelmes felhelyezés.


Ezért átszoktam a betétre. Hiába cserélem a 2. és a 3. napon kb óránként, akkor is àtázok valamennyire. Amitől meg ki tudok akadni az az, hogy folyamatosan elmozdul. Se a normál bugyira nem tapad, sem a franciára, semelyikre. Csúszkál, egyszerűen képtelen a helyén maradni. Alwayst használok most, de nagyon nem vagyok vele megelégedve, ha épp nem kelek fel az éjszaka közepén cserélni, akkor reggelre teljesen átázom.


Ti milyet használtok, ami normálisan tapad, nem mozdul el és kibírja az éjszakát?


2020. júl. 29. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyik se vált be. Így ha kényelmetlenebb is maga a csere,maradtam a tamponnál. Bár én magát a betétet sem viselem el,mert utálom,ha folyton vérben ülök,cserénél is mindent "takarítsak"magamon. Hiába mondják, mennyire jó nedvszívó,én mindig véres vagyok.
2020. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Always sensitive-t használok. Normál bugyira. Erős a vérzésem és mégsem ázom át, nem szokott elmozdulni sem. Akkor mozdult el, ha nem volt jó a bugyi, pl. túl alacsonyan van, vagy kicsit kitágult és nem passzol rendesen.

Éjjelre, vagy akár napközben is, ha nagyon durva, a 3-ast, az éjszakait használom.

A sima Alwayst nem szeretem, az nekem se jó.

2020. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Always éjszakai betétet használok nappal is. Nekem éjjel szerencsére nem erős a vérzésem, csak nappal, akkor meg van lehetőségem időben cserélni.
2020. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Always éjszakait használok én is.
2020. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többet is próbáltam és végülis egyik se volt olyan rossz, de talán a Naturelle és a Carefree jött be még a legjobban. Szárnyas betétet próbáltál? Azzal jobban tudod rögzíteni és ha egyszer jól beraktad, nem fog elmozdulni csak úgy. Éjszakára meg az első 2 napon direkt éjszakai betétet használok (abból is van többféle erősségű, ha a sima mellett átázol), utána nekem már bőven elég a sima is. Annyi fajta betét van, csak tesztelni kell neked melyik jön be.
2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a betétet. Ugyanúgy vagyok,mint az első hozzászóló. Utálok a vérben ülni, én is mindig véres vagyok..

Tampont szoktam használni. Abból Naturellát használtam, mióta nem találok azóta csak o.b.

2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én is szárnyast használok. Azt elfelejtettem írni. Nem is gondoltam, hogy van szárny nélküli is :)
2020. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor kipróbálom én is az éjszakait. Bár én sem szeretek vérben ülni, mert gusztustalan, de a munkahelyemen hiába van takarítás valahogy nem érzem higénikusnak. Már amikor belépek a vécébe akkor is azon gondolkozom milyen fertőzést szedek össze, valamiért ott a betétet biztonságosabbnak érzem. :D


Nekem a szárnyas tekeredik el mindig, pedig már direkt ilyen nagyibugyit vettem ami rendesen passzol. De lehet én vagyok akkor extrabéna. :D


Kipróbálom az éjszakait, hátha azzal nem lesznek balesetek, köszönöm.

2020. júl. 29. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmozdulás ellen csodákra képes még egy (szoros) bugyi,kisnadrág felvétele. Tehát rendesen felveszed a fehérneműt, berakod a betétet, aztán ráveszel még egyet.
2020. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!