Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El lehetne kezdeni normal...

El lehetne kezdeni normal tamponnal?

Figyelt kérdés
Anyának van 4 db normál tamponja és én el szeretném kezdeni használni de nem szeretek erröl beszélni vele és azt sem szeretném mondani hogy anya vegyél nekem mini tampont. Mert ő sem szereti a tampont és eldugtam eggyet egy társasjátékba. Tudom hüje vagyok. De suliba könnyebb lenne vele.

2020. szept. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg,de olvasd el a használati útmutatót,nem biztos hogy az első pár próbálkozásnál sikerül majd felrakni. Anyukáddal azért érdemes lenne beszélned erről.
2020. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Vagy mi lenne ha te vennél mini tampont? Vagy valamelyik osztálytársadtól is kérhetsz.
2020. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is normállal kezdtem, de tényleg olvasd az a használatiját. Te is mehetsz venni, szinte bárhol lehet már minit is kapni.
2020. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyèl te
2020. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kezdo vagy, akkor ezutan jon, hogy faj, hogy nem talalom, stb... Igy nincs ertelme.
2020. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,mindenki volt kezdő,majd belejön. 😊
2020. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy erről otthon nem lehet beszélni... Mi a fracért kell dugdosni egy tampont?? Menj és vegyél magadnak akkor
2020. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!