Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal strandolni veszélyes?

RekaFeher kérdése:

Tamponnal strandolni veszélyes?

Figyelt kérdés

5napig tart a menstruációm a 2.napomon mennék vízbe tamponnal. mennyire veszélyes? mert hát az úszó nőknek is megkell valahogy oldani, és ők is így oldják meg. én még soha nem használtam

18L


2020. júl. 30. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes akkor, ha minden fürdés/úszás után kicseréled, és lehetőségeidhez mérten maximálisan odafigyelsz a higiéniára.
2020. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem mennék tamponnal strandolni. Sokkal nagyobb ilyenkor a fertőzés veszély (ezt biztos te is tudod), én nem kockáztaznék, nem is tudnám úgy jól érezni magam. Mindenesetre tény, hogy sokan mennek tamponnal fürdeni és még senki nem halt bele tudtommal...ezt neked kell eldönteni, hogy vállalod-e a kockázatot vagy sem. Az biztos, hogy minden fürcsi utáni csere alap, plusz nedves intim törlőkendő stb. És akkor talán nem lesz baj. :) Ja, és a gyakori pisilés is segíthet, hogy ha lesz is baci azon a tájékon, legalább a húgycsőbe kevesebb eséllyel fog feljutni. A hüvelybe ettől sajnos még fel tud.
2020. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!