Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legkellemetlenebb menstru...

Mi a legkellemetlenebb menstruàciós tünet nektek csajok?

Figyelt kérdés

Pont ma jön meg szerintem, mert sajnos érzem biztosan. Nyilal a derekam, hasít a hüvelyem, hányinger...

Nekem a legrosszabb amikor belenyilal a hüvelyembe is, mintha kést döfnének bele. Meg amikor ülni se tudok annyira szúr és néha átsugárzik a fájdalom a fenekembe és akkor ha gyorsan leülök akkor iszonyat fá és muszáj felülnöm picit. 24L



2020. szept. 12. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te vagy az a kanos beteg pasi aki állandóan ezen élvezkedik hogy menstruációs kérdéseket ír ki.

Amúgy nekem a klasszik görcs a lefrosszabb, de azt te pasiként soha nem tudod meg hogy milyen érzés mert nincsenek petefészkeid, leírni sem tudom. De köze nincs ahhoz a hüvelyes-fenekes tévképzetnek aminek te hiszed a menstruációs fájdalmat.

2020. szept. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak olyan időszakaim mikor megjon a menstruációm és reggel konkrétan nagyon erős hányingerem van, szédülök, nagyon görcsöl a hasam, ilyen nem sűrűn van, de ez nagyon kellemetlen érzés.

Ami mindig szokott lenni, az a lábfájás, alul a hasam minimálisan görcsöl, néha nekem is szúrkál a hüvelyem.

2020. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es bocsnat ne haragudj de nem pasi vagyok tudom is igazoni ha akarod! Kikerem magamnak a vadaskoast. Sajnalom hpgy pasinak hiszel, nem vagyok az. Csak kivancsi voltam pusztan nektek csajoknak is milyen kellemetlen tunetek vannak es hatha hasonlitunk ennyi!
2020. szept. 13. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak néha fáj a hasam de akkor pokolian.Felkelni alig bírok ha suliba megyek beveszek egy Rubophen mert csak az hat ha meg itthon vagyok akkor ráteszek egy meleg vizes palackot és megvárom míg elmúlik.
2020. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dorci1999 ***** válasza:
50%
Első 2 napon picikét olyan érzésem van, mintha beszakadna belül a pinám.
2020. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!