Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat az alhasam...

Mitől fájhat az alhasam (mensi idején szoktam hasonlót érezni)? Illetve a hüvelyi viszketés, mitől lehet? Fertőzés, terhesség, stressz?

Figyelt kérdés

Kb két hete a ciklusom 7. vagy 8. napján sajnos h.lye voltam és volt egy egyéjszakás dolog. Nem védekeztünk, csak amolyan megszakításos védekezés volt.

Az eset után eléggé ideges lettem, hogy ugye nem leszek e terhes, a srác csak kihasznált, azóta, ha véletlenül találkozunk meg sem ismer... Az együtlét után kb 1 héttel először alhasi fájdalmat éreztem (ami nem is kifejezetten fájdalom, csak olyan, mintha megjönne)... Azóta többször van ilyen érzésem, de nem folyamatosan...

Aztán néhány napja érzek a hüvelynél viszketést, ami nem fáj, csak kellemetlen érzés.

Volt bennem para, hogy ugye nem vagyok e terhes, de néhány napja lehiggadtam... Viszont, ha nem terhes vagyok ,akkor mi lehet?

fertőzés?

vasárnap vagy hétfőn csinálok majd egy tesztet azért a biztonság kedvéért. De érdekelne, hogy mi okozhatja ezeket a tüneteket?


megjegyzés: Annyit kérek a válaszolóktól, hogy tapintatosak, és kedvesek legyenek. A kioktatásra nincs szükségem. A kérdésre várom a választ!

Köszönöm a megértést és a válaszokat!

24/N



2020. júl. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami fertőzés, pl. gomba. A viszketés nem tünete a terhességnek. De ha nem védekeztetek, akkor akár teherbe is eshettél.
2020. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akár lehet az is hogy elkaptam valami gombás fertőzést, ettől van a viszketés.. Az alhasi "fájdalom" pedig mástól van... idegesít ,hogy az mitől van.

Ha tényleg vmi gombás fertőzést kaptam el akkor az elmúlik magától, vagy kell valami krémet, vagy kúpot használni?

Nem volt nekem még ilyen, azért vagyok tanácstalan.

2020. júl. 7. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem múlik el magától. Menj el nőgyógyászhoz. Vesz kenetet, és abból kiderül, hogy pontosan milyen fertőzés. A fájdalom is lehet a fertőzéstől.
2020. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!