Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak szerintem undoritoak a...

Csak szerintem undoritoak a noi wck? Azthinne az ember hogy a ferfibe sokkal kevesbe van tisztasag.

Figyelt kérdés
De a noibe is ugyan ugy ossze van minden pisilve, nem komfortos egyszeruen. Ott hagyjak full koszosan a wct

2020. szept. 13. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok férfibe, de sokszor tényleg elég hányadék
2020. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A hugom mesélte hogy egyszer meglátott egy kuladarabot a kézmosóban.. (hirtelen nem jut eszembe a neve)
2020. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, de voltam gyártósori munkásnők mosdójában is, és fent az irodista nők mosdójában is. Nos, a véres tamponok, az összepisilt wc karima, a le nem kefélt barna "féknyomok", a szétdobált wc papír galacsinok mindegyik helyen egyformán előfordulnak.
2020. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok nyilvános férfi wcbe mivel nő vagyok, de a munkámnak köszönhetően volt lehetőségem megtapasztalni, hogy a nők sokkal de sokkal retkesebbek és ezáltal undorítóak tudnak lenni higiénia szempontjából mint a férfiak.
2020. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan iskolába járok, ahol az emberek nagy része igényes, normális, a wc is viszonylag tiszta. Viszont pl. egy pláza wc-jében tényleg hányinger, ami van, néha csak fogom a fejem, hogy mekkora igénytelen barmok léteznek, még arra sem képesek, hogy beletaláljanak a f0ssal a wc-be. Férfi wc-ről nem tudok nyilatkozni, mivel még nem igazán voltam ott.
2020. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
A női WC-t általában a nők rondítják össze. ( és ők sírnak érte leginkább )
2020. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
De azért bakker mert nem bírtok leülni a deszkára, hanem guugolva csináljátok persze h megy szanaszét...
2020. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!