Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tisztasági betétet...

Milyen tisztasági betétet ajánlottok?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan tisztaságu betétet ami nem ázik át hamar és nem lesz szaga?Sajnos viszonylag sok fehért folyásom van,amit használok tisztasági betét viszonylag hamar átázik és egy kis szaga lesz,vagyis érzem magamon hogy szaga lesz.Kb 3 óránként cserélem.Most a naturella tisztasági betétet használom de nekem vékony.

Tudnátok vastagabb tisztasági betétet ajánlani?

Már próbáltam hogy nem teszek be tisztaságit de úgy meg az alsóneműm lesz olyan és kellemetlen érzés lesz.



2020. szept. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fertőzésed van?
2020. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Carefree, van belőle illatosított verzió is. A normal cotton (nem flexiform meg tangás meg nemtom) általában bírja egész nap.


De ha neked ennyire sok van, mint írod, akkor lehet érdemes lenne megnézetni dokival.

2020. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát használom már évek óta: [link]


Viszont ha a folyásod büdös, akkor ildomos lenne elmenni nőgyógyászhoz.

2020. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Tisztasági ügyben nem tudok segíteni mert nem használok, de a nagy könyv szerint ha a folyás megszáradt és nem hagy foltot a bugyin akkor természetes, ha foltot hagy akkor kóros, és érdemes lenne felkérésnek egy nőgyógyászt
2020. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Tesco Pro Formula Maxi méretben.Nagyon sokat elbír.Velem volt olyan hogy megjött és nem áztam át mert felfogta.
2020. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!