Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős mellközi izzadásra...

Nagyon erős mellközi izzadásra valami praktikát mondanátok? Botoxinjekciót lehet oda is kérni, nem csak hónaljba?

Figyelt kérdés
Elég nagyok a melleim, összeérnek ès 20 fok felett mindig ott izzadok a legjobban. Annyira, hogy a pólómon, blúzomon is meglátszik, hiába kenek vsgy fújok oda izzdtsággátlót, valamint a hintőpor sem vált be.

#mell #izzadás #botoxinjekció
2020. szept. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... deo stiftet használnék, legeslegvégső esetben a gyógyszertári solutio ... -t, nem tudom a teljes nevét, de egy ilyen kisüveges folyadék, amit csontszáraz bőrre kell vattával vékonyan felkenni.


Az exodort is dicsérték valahol, de erre a testtájra vonatkozó véleményt még egyikröl sem olvastam.


A solutio - val csak nagyon óvatosan, mert eszméletlenül tud csípni, marni és viszketni ha icipici nedvesség is van ott míg meg nem szárad a bőrön.

2020. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtam már deót,illetve az említett solutio antisudoricát, nem segített semmit egyik sem. Ezérz gondoltam, hogy a botoxinjekció talán hatásos lenne.
2020. szept. 17. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A botox nem öli el az idegsejteket? Mert ha igen, akkor lehetnek kellemetlen mellékhatásai :/
2020. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem öli el őket, bénító hatása van. Azonban ott tudtommal más a bőr szerkezete, mint a hónaljnál a verejtékmirigyek esetében.
2020. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!