Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cytogiai kenetvetel után...

Cytogiai kenetvetel után másnap görcsök?

Figyelt kérdés
Cytologiai kenetvetelem vt tegnapes hpv tipizálás.. Volt egyenyhe rózsaszín folyasom tegnap de azel is múlt. 7hetes terhes vagyok. A kenetvetel után normális az enyhe gorcsoles?

2020. szept. 17. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg az orvosodat erről. Nehogy baja legyen a babának. Godolom kapsz valami gyógyszert a görcsök miatt.
2020. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aznap mondta a doki hogy lesz folyasom ne ijedjek meg az nem a mehembol jó hanem lentről, és avizsgalat közbe és elkezdtem görcsölni arra is azt mondta, hogy normális. De én másnap is görcsolgettem. Arra lennék kíváncsi aki hasonlókat tapasztalt, mert nagyon panikolok sajnos mindentől, mivel volt már egy vetelesem.
2020. szept. 18. 09:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem kapok, mert csak egy napot görcsolgettem, és azt e tudtam annak, hogy a vizsgálat okozta. Igazából nem erős gorcseim voltak, csak kellemetlen es aggodalomra adott okot nálam.
2020. szept. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!