Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élt már át valaki hasonló pmst?

Élt már át valaki hasonló pmst?

Figyelt kérdés

Sok évig fogamzásgátlót szedtem. Előtte rendszeres volt a ciklusom azóta viszont össze vissza. Sosem volt pms tünetem de ez valami agyrem ami történt velem.

-Mensi előtt 10 napon keresztül úgy szúrt a hasam mintha kést éleztek volna benne. A köldököm alatt szó szerint mintha már kopogtattak volna. Én komolyan megijedtem. Már azt hittem terhes vagyok.

-hányinger, nagyon brutal hányinger vegyitve hasmenéssel

-zsíros haj, zsíros bőr, csúnya gennyes pattanások

-ingerlékenység, hiszti roham, sírás, idegesség

-állandó mindjárt megjön erzes

- +3kilo hízás

-10percenkent pisi

-csomóba haj hullas.

Aztán vártam, hogy megjojjon, de mivel a tabinak köszönhetően 4mm volt a nyálkahártyám ezért az egész menstruációm kb 4 csepp vérrel távozott is.

Hát én azt hittem rosszul leszek. Komolyan nagyon megijedtem. 2x voltam orvosnál. Szerencsére minden rendben van, jobban vagyok, csak a gyógyszer után még akadozik a rendszer. Élt már át valaki hasonlót?


2020. szept. 22. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!