Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövekedéssel kapcsolatban...

Mellnövekedéssel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni! Valaki jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A problémám a melleimmel vannak.

Iszonyatosan kicsik.

Még nem vagyok 18,de elvileg addig nőnek,és utána már meg lesz a formája.

16 éves vagyok,és nagyon lapos vagyok elölről.

Sokszor bántottak,és megkaptam a “deszka” megjegyzéseket.

Szerintem egy nő úgy nőies,ha van azért szemmel láthatólag valamilye.

Rólam sajnos ez nem igazán mondható el.

50 kg vagyok és 164 cm.

Valószínű ez is közre játszik,meg hát az öröklődés..

Tippeket szeretnék,hogy természetes módon hogyan lehetne elérnem hogy egy kicsit növekedjenek?

Valakinek valami tipp?

Esetleg valaki van hasonló helyzetben?

Válaszokat,nagyon megköszönném!


2020. júl. 12. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ilyen nincs, ha neked genetikailag kicsi a melled, azon semmi nem fog változtatni. Vagyis ha hízol, akkor nyilván nőhet kicsit, de gondolom azt meg úgy nem szeretnéd. Gondolj bele, ha lenne bármilyen csodaszer vagy módszer, akkor senki nem plasztikáztatna. 16 évesen amúgy még nőhet is magától. Viszont kis mellekkel is lehetsz szép és nőies, szóval ne aggódj emiatt.
2020. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen eljátszadoznék a kicsi melleiddel. Nyamm-nyamm XD
2020. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

16 évesen még simán nőhet, sok ismerősömnek ezután nőtt nagyobbra mint nekem, akinek 16 éves korom óta nem nőtt tovább és b-s maradt.

Ha a családod női tagjainak nagyobb, akkor valószínű neked is fog még nőni, de ha felszedsz pár kilót, oda is fog menni.

2020. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Most gondold el, összejönnél egy pasival, aztán nagyobb csöcsei lennének mint neked.
2020. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem 16 évesen meg simán nőhet.


Nem feltétlen a vékonyság az oka annak, hogy "lapos" vagy. Én 165 centi vagyok 48 kilóval és mégis van mellem. Jó nem egetrengetően nagy mert "csak" 70B-s de én elégedett vagyok velük.


Kb nekem olyan 22 éves koromig nőttek.

Viszont nincs rá semmi módszer esetleg vitamín dús táplálkozás mert még fejlődő szervezet vagy ez lehet segít ebben is.

2020. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Csípesd meg darázzsal, az talán segít....
2020. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!