Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesszel nőgyógyászat,v...

Nemi herpesszel nőgyógyászat,vagy bőrgyógyászat?Még soha nem volt ilyen.Évek óta nem voltam senkivel!

Figyelt kérdés
Hogy vizsgál?Ettől lehetek egész nap fáradt?Pisilni is alig tudok.Rendes válaszokat légyszi.Addig valami krém?

2020. szept. 27. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szia. Biztos vagy benne hogy herpesz? Egyébként simán keress rá neten hogy van egy csomo féle kenőcs rá. Nem feltétlenül kell ez miatt nőgyógyászatra menned. A herpesz biztosan nem csak szexuális úton terjed. És ha egyszer elkapod akkor hajlamos leszel rá hogy bármikor kiújuljon.

Én hüvelygombával sem megyek már nőgyógyászhoz mert évek óta szenvedek miatta sajna sokszor előjön a probléma de már tudom mi kell rá és nincs baj.

2020. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs folyás,Égető pici piros pöttyök.Már annyira fáj,hogy hányingerem van tőle.3 napja csak fekszem.De Se ülve sehogy nem jó.
2020. szept. 27. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemibeteggondozó
2020. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem fog tudni segíteni, ha budapesti vagy [link]
2020. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél rá kenőcsöt a patikában. Segíteni fog.
2020. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pest megye.
2020. szept. 27. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az allami borgyogyaszaton elkepeszto hulyesegeket mondtak, miutan se lampa, se nagyito, csak ne jojjon kozelebb. Ezutan szerencsere a haziorvoshoz mentem, aki diagnosztizalta is es virusolo tablettakurat es razokevereket irt fel, meg mindent elmondott, amit amugy a Google-on keresnek.
2020. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
7-es vagyok. Es ez a pokoli eros fajdalom tipikus az elejen. Haziorvos es nyugodtan surgosseggel.
2020. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamilla teas borogatás... Nekem bevalt
2020. szept. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!