Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóval 3 éve menstruálok, és...

Szóval 3 éve menstruálok, és észrevettem, hogy előtte 3-4 nappal, és amikor épp megvan, akkor is nagyon kívánom az édességet... Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
:O A vérveszteségtől lenne?:O Csak értelmes válaszokat kérnék..azokat viszont előre is köszönöm;) :) 14/L
2010. aug. 7. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éve már ideje lenne tudnod. am a hormonok miatt van. nézz utána, google--pms
2010. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem +, mert nem találtam normális választ, és nemhiszem, hogy ezt olyan sokan tudják, szóval nem kéne leszólni, de azért köszi
2010. aug. 7. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem csk az édességet.. én mindent betudnék tömni:)
2010. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem állandóan ez van! Nem csak menzesz előtt.
2010. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hormonok. PMS. ennyi. menzesz előtt én például állandóan ideges és feszült vagyok, aki egy rossz szót szól hozzám, elküldöm a fenébe. :D de ezt a környezetem már megszokta. :D na meg persze az állandó étvágy. :D
2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Énis szeretem az édességet, de csak úgy mértékkel szoktam enni, viszont ilyenkor...+ennék mindent ami édes..:P :D. Köszi a válaszokat!;) Jöhetnek még! :) =)
2010. aug. 9. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt felpuffad a hasam, fáj a hátam, és baromira érzékeny leszek a szagokra. A legszivesebben elhánynám magam a buszon, és a múltkor a patikában sorban állva rászóltam egy hajléktalannak látszó fickóra, hogy legyen szíves nem a nyakamra mászni, mert kicsit nehezen tűröm a szagát...Annnnyira megsértődött...és olyan furán néztek rám az emberek...szörnyű égő volt!
2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is felszoktam puffadni, + nekem is fáj a derekam, ezt még nem vettem észre, hogy a szagokra érzékeny lennék, de majd mostmár megfigyelem majd ezt is!!!!!Sajnos most épp megvan, úgyhogy könnyű dolgom lesz!Amúgy köszi a válaszokat, arik vagytok;) :) =) Jöhetnek még!
2010. aug. 10. 21:46
 9/9 anonim válasza:
Az éhség ilyenkor természetes,mivel az anyagcsere felgyorsul.
2012. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!