Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8adikos vagyok nem rég menstru...

Csibenyuszika kérdése:

8adikos vagyok nem rég menstruálok, még csak egyszer jött és már vagy 2hónapja nem jelentkezik. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte még rendszeretlenűl jön,később majd beáll. Van akinek fél év is eltelhet a két mensie között!
2011. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha nemi életet élsz, akár csak alkalmanként is, akkor lehet baba a dologban. Ha viszont nem volt még szexuális kapcsolatod, akkor lehet attól is, hogy "most kezdted", de lehet a háttérben egészségügyi probléma is. Ha van idősebb női bizalmasod, (anyuka, nővér, barátnő) akkor ragadd karon, és irány a nőgyógyász. Különben sem árt néha megnézetni magad!

Szép napot!

2011. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem rég menstruálsz :D Nyugi van, nekem az első után majdnem 1 évig nem jött meg.
2011. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont az az oka, hogy még csak egyszer jött meg, tehát nem állt be. 2-3 év is eltelhet, mire rendszeres lesz a menstruáció.
2011. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem élsz szexuális életet, tehát a terhesség kizárható, nem kell aggódnod. A menzeszt sok mindent befolyásolja, pl. súlyingadozás, betegség (főleg, ha antibiotikumot szedtél), túl sok stressz stb. Valamint a kezdeti időkben előfordulhat, hogy késik vagy hamarabb jön meg, de bizony olyan is lehet, hogy kimarad. Kb. két év alatt be kell állnia, ha később is nagyon rendszertelen lesz, érdemes lesz felkeresni a nőgyógyászt, de egyenlőre nem kell aggódni.

16/L

2011. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet,ugyhogy mostmár tudom nincs amiért aggodnom. Köszönöm a válaszokat,szép napot mindenkinek ;)
2011. okt. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!