Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másodszor marad ki a megvonáso...

Másodszor marad ki a megvonásos vèrzèsem, de nem egymás után. Normális, vagy hívjam az orvosom?

Figyelt kérdés

Írja a betegtájèkoztató is, hogy normális, ha egyszer kimarad. Ha egymás után kètszer, akkor mindenkèpp orvos. De mi van abban az esetben ha nem egymás utáni hónapokban marad el? Először az első levèl után maradt ki teljesen, de akkor mèg pici hasgörcsöm sem volt, semmi. Másodszor pedig most, a 6. levèl után. Egèsz kicsit görcsölgettem, puffadás, ès egyèp pms is volt, mint mindig, de a vèrzès elmaradt. Tesztet is csináltam, de negatív. Bár nem fèltem, mindig pontosan szedem.

Szóval ebben az esetben hívjam időpobtèrt a dokimat, vagy teljesen normális, hogy ismèt kimaradt?

Köszi


2020. szept. 28. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!