Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elvégeztem a nagydolgomat...

Ha elvégeztem a nagydolgomat és nincs nálam nedves wc papír akkor használhatom azt a c papírt amivel pisiléskor megtöröltem?

Figyelt kérdés
Így végül is nedves wc papírt kapok helyben.Mikor nyílvános helyen nem tudok mosdani.
2020. szept. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztább attól nem leszel.
2020. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csap csak van. Vizezd be a papírt.
2020. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
De miért nem jó a rendes, tiszta, még használátlan wc papír, mint mindenki másnak?
2020. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

A pisis wc-papírral ne töröld a feneked!

A száraz papír tökéletesen elég, van aki soha nem használ nedveset. Tisztálkodsz alaposan majd otthon.

2020. szept. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a semminél több a vizeletes papír is. De életszerűtlen hogy addig tartogasd a kezedben, még ki nem tolod a kábelt. Akkor inkább nyálazd be a papírt.


Örülök, hogy van még aki figyel a nemi tájék fokozott tisztaságára. Az ilyen lányoknak tutira mindig kellemes illatuk/ízük van ott lent is <3

2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Simán használhatod. Ha elég ügyes vagy, utána még az orrodat is belefújhatod. Ha lúd, legyen kövér...
2020. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Persze hogy használhatod. Férfi vagyok, de szerintem ez mellékes ilyen szempontból. Sajnos munkahelyen, ha olyan a szituáció, hogy sima wc papírral egyszerűen nem tudom elég alaposan megtörölni, akkor én ráköpök a wc papírra és úgy használom. Oké, én nem borotválom... Sokkal alaposabban meglehet így törölni. Mit szégyelljek egymagam a wc-n ezen? Inkább legyen alaposabban megtörölve mint hogy szégyen szemre más észrevegye az illatot amit az elégtelen törlés eredményezett... Én így vagyok ezzel.

Legtöbb mellékhelységben nincs rögtön kéznél vízcsap is...

Gondolkodom nedves wc papír bevitelén, de egy munkahelyen elég macerás, mert azok nem egyenként vannak csomagolva..

2021. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!