Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy házibuliba voltam ahol elég sokat ivott mindenki es en koran elmentem aludni aztán arra ébredtem, hogy egy fiu éppen dug engem. Azonnal felugrottam es a srac is megijedt. Eloszor azt mondta nem is emlekszik ra aztan meg azt, hogy epphogy betette de csak kettot tolt rajtam es fel is ebredtem. Ez volt 6 napja, nem mertem elmondani senkinek mit csinaljak most? A tesztt mikor mutatja ki ha terhes vagyok?
2020. okt. 2. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a srác előtt már ketten elmentek benned. Ha 6 napja volt a buli, jövő szombaton már megbízható eredményt ad a teszt.
2020. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az együttlét után 24 óra a megtermékenyülés ideje, utána 7 napot barázdálódik, meg 7 mire beágyazódik. Szóval a szex utáni 15 nap múlva már csinálhatsz tesztet.
2020. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem feljelentetted az erőszakolót.
2020. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rendőrségi feljelentést! Esemény utáni tablettáról lekéstél, 10 nap múlva már biztos az eredmény.
2020. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha feljelentest tennék akkor annyian megtudnak ezt. Nem merem elmondani senkinek
2020. okt. 3. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan sokan azért nem tudják meg. Anyukádnak mondd el, rendőröknek, meg a srácot elviszik. De inkább tudják meg mint ezzel a traumával élj, ő meg büntetlenül megússza, hogy legközelebb is megcsinalja másokkal.


Hogy érzed magad?

2020. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnem de azt erzem nem megy, felek
2020. okt. 3. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Kamu!
2020. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!