Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek-e terhes?

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal már egy éve együtt vagyunk még szakításos védekezéssel védekezünk, nem használunk gumit és nem szedek fogamzásgátlót sem. Az utolsó együtt létünk egy pár napja volt a menstruációm pedig több mint egy hete (21-2-3 napos ciklusaim vannak). A kérdésem az lenne, hogy lehetek e terhes? Pár napja hányingerem van és nagyon éhes vagyok (ami amúgy egyáltalán nem szoktam lenni naponta egyszer ettem eddig) egy folytában ennék. A fáradtság és az álmosság alap dolog nálam. De ma kicsit el kezdett fájni/görcsölni az alhasam. Melleim nem fájnak azokkal semmi nincs. Ha valaki tudna segíteni az jó lenne. Van már egy lányom ,de nála ilyen nem volt. És tesztet is majd akkor csinálok ha esetleg nem jön meg. Szóval ha valaki tud légyszí segítsen. Köszi a válaszokat.
2019. jan. 23. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás mellett? Simán lehetsz. Az a csoda hogy eddig nem lettél se terhes, se nemi beteg.
2019. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, mert csak kb most lehetett ovulációd...
2019. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen védekezési móddal bármikor.
2019. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha valaki nem akar (még egy) gyereket, akkor miért nem aszerint áll a témához?
2019. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!