Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esélyes a terhesség?

Esélyes a terhesség?

Figyelt kérdés

Augusztus 15-én lefeküdtem egy sráccal, védekeztünk és tudtommal nem is szakadt ki a gumi. Majd augusztus 20-án megjött, rendes vérzésem volt. Majd szeptemberben is megjött, igaz 1 nap késéssel, de nyilván nem lehet mindig pontos. Én valamiért ennek ellenére is rettegek a terhességtől, mert rengeteg olyan sztorit hallottam már, hogy terhesség mellett is menstruált már valaki. Holnap reggel csinálok egy tesztet, de azért a véleményekre is kíváncsi lennék.

Az ócsárolást hagyjuk, légyszi, köszi! :)



2020. okt. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél fennáll az esély hogy terhes lesz, annak ellenére hogy óvszerrel védekezik, mert lehetnek rajta mikrosérülések. Viszont, védekeztetek, és mindkét alkalommal megjött a menzeszed. Persze van akinek a terhesség alatt is van menzesze, de te kb biztos nem vagy terhes. A tesztet csináld meg, de szerintem még az is felesleg. Ennyiből minden szex után aggódhatsz így.
2020. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és normális választ! Teljesen igazad van, hogy ennyi erővel minden szex után aggódhatok, ezért is fogom elkezdeni szedni a fog.gátlót, ami nyilván megint nem 100%-os, de gumi + gyógyszer talán egy kicsit még biztonságosabb, mint csak gumi.
2020. okt. 3. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éve szexelek kizárólag óvszerrel, és sosem lettem terhes. Egyszer szakadt ki, és kellett esemény utánit bevenni.


Ennyire ne aggódd túl, bár inkább ez, mint a sok felelőtlen, aki védekezés nélkül szexel! 1es voltam.

2020. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség soha nem kizárt. Az esélye viszont a fenti esetben egészen minimális.
2020. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem vagy az
2020. okt. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha megjön az annak a jele hogy nem vagy terhes
2020. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt azoknak mondd, akik a terhességük alatt végig menstruálnak. Nem gyakori, de volt már rá példa.
2020. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!