Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Párommal most az utolsó két alkalommal együtt voltam akkor eléggé fájt...a libidóm s kb lassan egyenlő a 0val...kapcsolatunkkal semmi baj,nem sűrűn veszekszünk stb..

2020. okt. 4. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Off. Ha ez az igazi neved a kérdés felett, akkor ajánlom hogy a beallitasokban rejtsd el, nem túl szep ha valaki felismer.

On. Ez igazából batmitol lehet. Ezzel nagyon keveset mondtal. Nem valtozott semmi mostanában?

2020. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vantel ***** válasza:
Lehet ,hogy egyikőtök megbetegedett.
2020. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.valaszolo.

Elvileg beállítottam hogy ne látszódjon a nevem

Nem változott mostanában semmi

2020. okt. 4. 22:40
 4/10 A kérdező kommentje:

2.valaszolo

Mivel betegedtünk volna meg?

2020. okt. 4. 22:41
 5/10 vantel ***** válasza:
Valamilyen móka utáni ajándékkal.
2020. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, igen, mar nem latszik a neved.

Igazabol akármivel megbetegedhetett akarmelyikotok, ha fájdalmat érzel szex közben. Nem ártana egy nogyogyasz. A felcsapodo wc viztol kezdve nagyvecezes kozben, egy piszkos ulokeig, vagy hogy a pasid fogdosta a futykoset kezmosas nelkul megbetegedhettetek. Esetleg probaljatok ki a sikositot.

A libidod lehet szinten a fajdalom miatt, de mas miatt is. Esetleg tudat alatt nem találod mar vonzónak a parod, nem nedvesedsz be elegge mar, stb. Ezt neked kell tudni. Ha nincs ilyen ok, akkor menj nogyogyaszhoz.

2020. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nulla a libidód, akkor valószínűleg nem is nedvesedsz eléggé, pont elég ok a fájdalomhoz. Szedsz fogamzásgátlót?
2020. okt. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem szedek f.gatlot
2020. okt. 5. 08:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg érdemes elgondolkozni amit 6-os írt, hogy egyáltalán szereted -e a párod, annak elmúlása megöli a libidót.
2020. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy szeretem,nincs azzal baj!!
2020. okt. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!