Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz előtt gyomor,ízületi...

Menszesz előtt gyomor,ízületi fájdalom s gyomorsav?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ezek a tüneteim vannak menszesz előtt.. levert is vagyok stb
2020. okt. 5. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pms simán okozhat minden szart a szervezetben. Nekem pl. Mostanában állandóan aftám van minden menzesz előtt.
2020. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh az sem jobb
2020. okt. 5. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez normális volt, mindkét lábamban fájdalom, hasjájdalom. Én az első 2 napban fájdalomcsillapítót szedtem különben nem tudtam volna menni sehova, így nem akadályozott sok mindenben mert gyógyszerrel nem fájt csak kicsit. Nem mindenki érzi ezt, vagy csak kevésbé fáj nekik. Nem kell aggódnod. A levertség az a luteális fázis (ciklus második fele) végén bekövetkező hirtelen lecsökkent progeszteron szint miatt van, normális. Ha úgy érzed sok a szavad akkor csökkentsd a szénsavas italok, és a savas ételek fogyasztását legalább abban az időszakban és használj Rennie-t, recept nélkül lehet kapni.
2020. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorsav tultengeset en is megfigyeltem menstruacio elotti napon. Es mivel erzekenyseg is van elotte, nekem az arcuregem faj elotte pl, meg erzekenyek a fogaim, igy sokminden elofordulhat.
2020. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!