Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet? Forduljak...

Nagy baj lehet? Forduljak most orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nyáron kiderült egy rutinos vizsgálat során, hogy cisztám van a jobb petefészkemben (dermoid állítólag). Akkor azt mondták, hogy műteni kell, de elég 3 hónap múlva elmenni vérvételre. Előtte is kicsit összevissza volt a menzim, 29-32.napra jött, és évente egyszer előfordult, hogy 35-37 napra jött, idén áprilisban volt egy 38 napos ciklusom is, de soha nem tulajdonítottam semmi jelentőséget neki. Mielőtt kiderült volna a ciszta, két 28 napos ciklusom volt, az orvosi vizsgálat után pedig 41 napossá vált, és a mostani vérzésem is a 38. napon érkezett. Pedig egy évben max egyszer fordul elő, hogy sokat késik. Ez még nem minden, ugyanis a hosszú ciklusok ellenére is mindig rendesen véreztem, görcsöltem, mellem feldagadt picit, azonban a jelenlegi menzimnél csak barnázok péntek óta. Azóta csak tisztasági betétet hordok, mivel nem vérzek rendesen, ahogy szoktam. Még a hasam sem görcsölt, melleim sem dagadtak fel. Forduljak orvoshoz?

20L


2020. okt. 5. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Jobb, ha látja orvos. Sima uh-on látni fogja.
2020. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!