Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Szerintetek...

Ez normális? Szerintetek alacsony vagyok és kövér?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 13 éves, de még csak kb.147 cm és 51 kg vagyok!Ez normális?Azért kérdezem, mert vannak akik azt mondják hogy ez így jó, mert majd megnövök, és hogyha nyúlok egy nagyot akkor a méretemhez képest már normális lesz a súlyom.Viszont az iskolai védőnő ott ájuldozott hogy tavaly óta alig nőttem és még kövér is vagyok.:(

Mi a vélaményetek a magaságomról és a súlyomról?Szerintetek az is lényeges hogy még nem jött meg a menstruációm?Kérlek válaszoljtok!


2010. aug. 8. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Ne aggódj, még nőhetsz, és sokaknak az alacsony lányok tetszenek!!! Ettől még Te nagyon szép lány lehetsz!!!
2010. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Ja és kövér sem vagy! Első voltam. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!!!
2010. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, már kicsit jobban érzem magam.:)
2010. aug. 8. 09:36
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Megint az első vagyok. Hidd el, nincs okod elkeseredni! Te egy nagyon szép és értékes lány lehetsz így is!!!!
2010. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen normális

ja és nem avgy te kövér, dehogy vagy..

az iskolai védőnő hát.. nem kell vele foglalkozni, de ekkora vagy és ennyi súlyú és kész, ezek fontosak de nem ezek határozzák meg az ember életét hanem a belső tulajdonságaid

és még úgyis nőni fogsz, nőiesedni fogsz, hisz még csak 13 éves leszel, és az hogy még nem jött meg egyáltalán nem baj, addig is nősz, és addig sincs vele gond, ráérsz még bőven:)

2010. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 8. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezért utáltam mindig az orvosi vizsgálatot. LEkövéreztek, a szembembe mondták, hogy hogy nézhetek ki így. Volt, hogy be sem akartam menni és voltam 160 centi és 58-59 kiló. Hát nem a legsoványabb, de azt a stílust most sem tűrném el, senkitől, ahogy ott beszéltek velem !!! LEgközelebb megmondhatod, hogy menjen az anyja pi*csájába az a vén sziprtyő, mert gondolom az...

Bocsi, ez most nagyon felidegesített, átérzem a helyzeted.

És nem, egyáltalán nem vagy kövér és nőni is fogsz. Lehet, hogy nem leszel 175 centi, de nem maradsz ekkora.

Amúgy elárulom, hogy a súlyomhoz én nőttem, és amikor legközelebb meglátott az a vénasszony, nem mondott semmi, érdekes, akkor már nyalizott....


Ami a menzeszt illeti, az inkább a csontsoványknál szokott kimaradni. LEhet, hogy csak későn érő vagy, amit a magasságod is mutat. Kérdezd meg anyukád, hogy neki mikor jött meg!

2010. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ,anyukám már mesélte hogy ő volt a legutolsó az osztályba akinek megjött, úgyhogy lehet hogy nekem is így lesz.Nem is baj nem várom annyira:)Szerencsére soha többet nem látom azt a "vén szipirtyót"(ahogy mondtad), mert felvettek a gimnáziumba.Remélem hogy ott normálisabbak lesznek...
2010. aug. 8. 14:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Hatosztályosba?
2010. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. aug. 8. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!