Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor valaki elvetélt, akkor...

Amikor valaki elvetélt, akkor azonnal fogadja a nőgyógyász vagy lehet, hogy hetekig, hónapokig kell várni a bejutásra?

Figyelt kérdés
Nem magán orvosról van szó.

2020. okt. 7. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted egy vetélés akut dolog vagy nem?

Remélem magadtól is ki tudod találni a választ.

2020. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Most van október 7,talán karácsonyig meg bejut..ha valami lemondja az idopontot..

Szerinted mégis? Persze, hogy azonnal.

2020. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1. Még sosem volt velem hasonló. Nem gonoszkodni kellene, hanem segíteni. De persze csak gonoszkodj, ha szerinted arra van szükségem.
2020. okt. 7. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
De bakker, ez józan paraszti ész. A vetélés vérzéssel jár, ha nem komplett, akkor olyan mértékű is lehet, hogy az életet veszélyezteti. Szerinted otthon kellene megvárnod vagy mi a franc? Ennyire ne legyél már szerencsétlen. Sajnálom, ami veled történt, de nyilván ez egy akut állapot, természetesen bárhol fogadnak, akár ügyeleti időben is...
2020. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt el lehet mondani normálisan is és leugatva is. Te az utóbbit tartod helyesnek, én pedig nem. További jó ugatást.
2020. okt. 7. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Akkor a kívánt válasz:

Igen, minden esetben ezzel azonnal fogadnak, éjjel-nappal!

2020. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tudod rendesen is. Köszönöm!
2020. okt. 7. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én azt hittem elvetéltem, akkor egyenesen a kórházba mentünk, azonnal felvettek és megvizsgáltak.
2020. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm szépen!
2020. okt. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!