Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombám volt , vagy meg...

Huvelygombám volt , vagy meg mindig van?

Figyelt kérdés

Huvelygombám volt, canesten krem, es kliond100at kaptam ra. Viszont mar 3 hete tapasztaltam az elso tuntete. Most meg mindig megvan a diszkomflrt erzet, mar nem ugy viszket mint az elejen, es folyasom sincs, nem is piros. Neha par mpre viszket meg es olya kicsit erdekes erzes. Meg ez mindig gomba vagy esetleg komolyabb? Vagy a ph felborulasnak is vannak ilyen tunetei? Magyon szomoru kezdek mar lenni

Elore is koszi a valaszokat



2020. okt. 7. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Hah, szomorú kezdesz lenni? Nekem 8 éve tart.

Egyebkent vegyel egy huvelyflora helyreallitot.

Gynophilus, vagilact, vitagyn c, lactofeel stb. Akar drogeriaban is lehet kapni, ha nem akarod gyogyszertarban kerni. Nem kell egy kis diszkomfort erzesre maris nogyogyaszhoz menni es antibiotikumot enni, mert sose all helyre az intimflórád.

2020. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es neked mi okbol tart 8 eve? Hogy nem tudtak kikezelni?://
2020. okt. 7. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasznalj valami huvelykupot, es ha nem javul, akkor pedig kerni kene a nogyogyasztol tenyesztest, hogy pontosan meg tudjak hatarozni, hogy mi a baj.
2020. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borax glicerin(naturland os) vagy bórvíz. Ezek segíthetnek.

Lomexin krém.

Gynoxin 600mg os kúp.

Hüvely ph helyreállítás: micovag, ghinophilius

2020. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Klion d100 bevált neked kérdező? Hogy vagy?
2023. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!