Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzésnél vese...

Húgyúti fertőzésnél vese fájdalom?

Figyelt kérdés
Szex után majdnem minden alkalommal állandó vizelesi inger, viszont most a vesém is elkezdett fájni pár nap után, urológiára menjek? Milyen vizsgálatokra számítsak?

2020. okt. 8. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Menj dokihoz.
2020. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vizeletet kell vinnem?
2020. okt. 8. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Vesegyulladás lesz, én a házi dokihoz mennék először, és ő ad rá gyógyszert, ha húzod akkor hamar súlyosbodni fog, volt már nekem is szex miatt
2020. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NEM a háziorvoshoz kell menni! Igen urológushoz, és mond neki hogy sürgős. Ultrahangot fog csinálni, és vizeletmintát kér amit ott rögtön megvizsgálnak van e benne baktérium. Nem kell vinni, ott adnak poharat amivel kimehetsz a mosdóba. Amúgy is friss kell szóval a pár órás már nem lenne jó. Háziorvos nem tud ilyen vizsgálatokat csinálni se vizeletet nem tud vizsgálni se uhja nincs. Ha ezen túl vagy a nőgyógyászhoz is menj mert ha hüvelyről fertőződtél akkor azt is kezelni kell különben kiújul. És a partnerednek is kell majd kezelés nehogy visszafertőzzön. Nem akarlak megbántan de a gumi nélküli anál szokott ide vezetni. És nincs szex amíg meg nem gyógyultok.
2020. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jolvan előző, hajrá, nekem VOLT VESEGYULLADÁSOM ÉS A HÁZIORVOS MENTETT MEG ATTÓL HOGY KÓRHÁZBA KERÜLJEK! Ezért írtam! Ő majd küldi tovább ha kell! Okos.
2020. okt. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen okosabb vagyok mint te. Minek menjen 2 helyre? Urológiára nem kell beutaló! Ha meg már valakinek a veséje is fáj akkor kell az uh. Nekem max szerencséd volt. Nyilván az utolsó faluban ahol a sarkon van a háziorvos és fél napi utazás a rendelő ott én is a házidokihoz mennék.
2020. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt, én se mentem 3 helyre, adott gyógyszert és 2 nap múlva semmi bajom nem volt. Lehet hogy te bonyolítod túl nem..? Na mindegy igazából már rég túl van az orvoson a kérdező szerintem. Amúgy meg elég buta ember, aki azt mondja magára hogy okosabb másnál :D ilyet a primitív buta emberek mondanak magukra,hogy éreztessék a nem létező fölényüket..
2020. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne álszentnek lennem? Komolyan nem értem. 3 diplomával meg nem vagyok hülye akkor sem ha neked ez nem tetszik. Több könyvet olvastam mint az összes ismerősöm és rokonom együttvéve. Nem kell magadból kiindulni nem mindenkinek kényszere, hogy fölénybe kerüljön. És a kérdező nem te vagy bármi baja lehet amihez szakszerű vizsgálat kell. Normális ember utána jár ha valami baja van nem csak beszed valamit kontroll nélkül. De te tudod a te életed. Csak miért erőlteted ezt másra az rejtély. Mindenesetre jót röhögtem. Ilyen emberekkel nem érintkezem élőben. :D
2020. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!