Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás, vagy...

Petefészek gyulladás, vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnap tudok beszélni orvossal, addig is itt szerettem volna valami támpontot kapni :)

Bal oldalt lennt, iszonyat szúró fájdalom, van hogy menni is rossz.

Kb. 2hónapja voltam nőgyógyásznál, volt kenetvétel, hüvelyi ultrahang, ezek nem mutattak semmit.

De mikor kézzel nézett meg, akkor azon az egy ponton fájt.

Szerintetek mire utalhat?



2020. okt. 8. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a peteérést érzed? Hol tartasz a ciklusodban?
2020. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Most van valóban peteérésem, csak pl. mikor a nőgyógyásznál voltam, akkor 10 napra rá volt a peteérés és már akkor fájt. Ezért gondoltam arra, hogy nem feltétlen attól van.
2020. okt. 8. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám. Nekem már hónapok óta fenn áll.

Most 12.ére kaptam időpontot és remélem ultrahangon is megnéznek hátha mióma. Vagy elképzelésem sincs. Lehet bélgyulladás nembiztos hogy nőgyógyászati baj.

Hasi uhra csak decemberre kaptam időpontot. Magánra meg nem költök ez miatt. Majd kiderül.. Majd ha nálad lesz fejlemény írd meg légyszives. 😁

2020. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia. Majd Te is írd meg légyszi :)
2020. okt. 9. 04:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Én màr a temetésem tervezhetem... A medencecsontom körül nagyon be van gyulladva és màr egy hónapja is fàjt csak rossz helyre küldtek, most meg nem veszik fel a nőgyógyàszaton.
2020. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ugyanez xsak jobb oldalt, cisztatól van.
2022. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!