Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Többi lent...

Mi lehet ez? Többi lent...

Figyelt kérdés

Április 30.án kellett volna megjönnie, 2tesztet is csináltam terhes nem vagyok..

Szurkál mindkét oldalon a petefészkem, görcsölök is, fel vagyok puffadva...

Mi lehet ez?

Tisztában vagyok vele hogy valami nagy gáz van.

Illetve a körmeimen is látszik hogy baj van pl. Mindegyiken vannak "süllyedések" néhol úgy nől hogy "hiányos" ilyesmi...

Gondolom valami gyulladás..

Volt már valakinek ilyen?

Tudom..megyek orvoshoz

Egyébként fél éve már volt ilyen hogy kimaradt, mindent rendben találtak és az orvos utasítása szerint várnom kellett hogy a következő meg e jön azt mondta ha meg jön nem kell vissza mennem... Így is volt.



2020. máj. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezek PMS tünetek is lehetnek. A vérzés, köröm probléma lehet vashiány is, érdemes volna vérképet csináltatni.
2020. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok az ilyen rövidítésekkel képben.. Pontosan mi ez a PMS? És mit "okoz"?
2020. máj. 15. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy az első írja, a köröm besullyedese, hullamossaga, az főleg vashianyra utal.

Lehet, hogy most késik. Sajnos nem elvárható a szervezettől, hogy mindig percre pontos legyen. Nagyon meg tudja borítani a stressz, időjárás változás is.

Szerintem ez nem a világ vége, főleg ha mindent rendben találtak. :)

Nogyogyasz mellett dolgozom és abszolút belefér az ilyen. Nagyon sok hasonló problémával betérő páciensnél volt ez. Teljesen egészségesek voltak, csak egy kis stressz itt, kis tuledzes ott, és már is csúszik.

Ez mind a menstruaciodnak az előjele.

3 ciklus kimaradását nevezzük korosnak. Ez belefér :) pihenj és élvezd ki a hétvégét!

Kellemes hétvégét <3

2020. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció előtti tünetek összessége. Mindenkinél más és más.
2020. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
PMS=PreMenstruacios Szindróma, a menstruáció előtti "tünetegyüttes" pl feszülő mellek, alhasi fájdalom, fejfájás stb. Teljesen normális. Akkor nevezzük kórosnak, amikor a fajdalomtol hanysz.
2020. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkitől :) megnyugodtam.

Igaz, nem teljesen.. Azért 25évesen még korai lenne kiszedni valamelyik petevezetékem (ettől tartok leginkább)

Eddig mindig imádkoztam: jaj ne pont most jöjjön meg... Hát mostmár nagyon hiányzik a menszesz😅

Megvárom a következő esedékes időpontot. Ha nem jelentkezik, vagy ha előtte fájdogálok akkor indulok is orvoshoz.

2020. máj. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!