Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor élhetek újra "rendesen"...

Mikor élhetek újra "rendesen" nemi életet a párommal?

Figyelt kérdés

A többedik alkalommal is tapasztaltam vérzést az együttlét után, illetve utána pár napig ilyen alvadt vér szerű, sötét színű folyást.

Elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy van ott egy repedés, véraláfutás, és ebből folytatott a vér.

Sajnos lányos zavaromban nem kérdeztem meg, hogy mennyi idő alatt múlik el, mennyit kellene várni, hogy teljesen begyógyuljon.

(Az okra is kíváncsi lennék. Nyilván aktus közben történt, de mégis mi okozhatta pontosan? A párom mérete? Vagy túl gyorsan csináltuk? Vagy az ujjával?)



2020. okt. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked senki nem tudja megmondani, vele kellett volna megbeszélned. A nedvességtől a nyálkahártya sérülések hetekig gyógyulnak.
2020. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel hétfőn és kérdezd meg, ha ezért nem szeretnél visszamenni.

Mondhatom, hogy 2 nap, azt is, hogy 2 hónap. Mindkettő üres tippelgetés lenne. Ő vizsgált meg, ő tudja a konkrét problémádat.

2020. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

De egy hónap is eltelt az utolsó együttlét és a vizsgálat között.

Ezért nem tudom, hogy akkor most mennyit kellene várni.

2020. okt. 10. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el újra vizsgálatra
2020. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!