Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Fogamzásgátlót...

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót szedek, szerdán végeztem az első adaggal. Pénteken, max. Szombaton kellett volna megjönnie, de még ma sem. Rendesen szedtem mindig. A gyógyszert csak a 20. ( utolsó előtti) tablettánál "teszteltük" a párommal.

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam, és orvos is azt mondta, hogy 2 hét után már biztosan véd a fogamzásgátló. Utánaolvastam, és előfordulhat, hogy a tabletta menstruáció kimaradást eredményez, sőt olyan bejegyzésre is akadtam, akinek szintén az első hónapban volt kimaradása. Volt már valakinek hasonló esete? Ugye nagyon valószínűtlen a terhesség?
2011. ápr. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok embernél nincs úgy, hogy a szünet 2.3. napján jön meg. A fő, hogy a szünetben jöjjön meg, nekem speciel mindig 5. nap este jön meg.
2011. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! remélem igazad lesz esetemben is!
2011. ápr. 3. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Először én is nagyon paráztam, főleg hogy mi 8. napon teszteltünk, mert enyém elméletben első szemtől véd. De azóta is fél éve megjön az 5. napon :D
2011. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült picit megnyugtatnod:)
2011. ápr. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!