Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jött elő a hüvelygombám?

Mitől jött elő a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, hogy sosem volt még és megijedtem egy kicsit. Kaptam rá krémet, de ha nem múlik akkor a kúpot is szednem kell.


Kb. 4-5 napja kezdett el viszketni, majd égni. Én először azt hittem, hogy a borotválkozás miatt kipattogott és amiatt fájhat. De nem sajnos. Párommal élünk szexuális életet, én tablettát szedek, ezzel védekezünk. Mondta, hogy nem akarja kezeltetni magát mert ő jól van. Én mondtam neki, hogy akkor többet nem lesz szex, mert a nőgyógyász is megmondta, hogy visszafertőzhet.


Semmit nem ettem, vagy szedtem volna. Mitől jöhetett ki?


2020. okt. 13. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
3. féltõl talán az esõs idõtõl.
2020. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár egy uszodától is elkaphatod. Sajnos aki hajlamos rá, annak ez gyakori probléma. Olyat nem szívesen mondok, hogy megcsal a párod és úgy kaptad el...

Vannak intim mosakodó szerek, használj olyat. Ne csak ha baj van, mindig azzal tisztítsd fürdésnél. A párodnak is ki kéne magát kezelni, mert tényleg visszafertőz.

2020. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

A párod másban is járt gondolom.

Ha ennyire "szeret" hogy nem hajlandó ő is kezeltetni magát, akkor valószínűleg valami másik csajtól szedte össze.

2020. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől, a fogamzásgátló miatt minden fertőzésre hajlamosabb vagy. Elkaphattad a párodtól, otthon, nyilvános wc-n. Mindenképpen kezelje ő is magát, attól függetlenül, hogy nincs tünete, visszafertőz, és ez egy ördögi kőr. Használj rendszeresen hüvelyflóra helyreállítót.
2020. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Hülyeség, be ne vedd, hogy ez megcsalásra utal!!!

Nekem pl. attól volt, hogy egy erősebb menzesznél ki akartam magam mosni és folyékony szappannal lecsutakoltam és kicsit benyúltam a hüvelyembe. Hát nagyon nem kellett volna. Felborult a hüvelyflóra a gombák javára.

Viszont pár nap alatt helyretettem probiotikumos hüvelykapszulával és Canestennel, min. 4 órás közt hagyva kettejük között. Kb. 2-3 nap alatt rendbetett.


Viszont a kúpot ne szedd be, remélem nem megenni akarod, hanem felnyomni...

2020. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a parodtol visszakaptad. Nem hutlenseget jelent, csak mondjuk a te gombafertozesed. Onzo, ha nem akar kezelest. Ferfiak gyakran tunetmentesek.
2020. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A foggatlo savasit,az huvelygombat okoz. Amiota abbahagytam es gumival vedekezunk,SOHA nincs huvelygombam.
2020. okt. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
“Kúpot is szednem kell” - Ezt a mondatot nem tudom, hogyan hoztam össze! 🤣 Elnézést. Használnom kell inkább. Köszönöm a válaszokat, biztosan nem csalt meg. :)
2020. okt. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!