Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha eddig még sosem volt...

Ha eddig még sosem volt hüvelygombám és most elkaptam az mitöl lehet? Mitöl alakul ki? 23/l

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Például fogamzásgátló, legyengült immunrendszer, Gyulladás ami megváltoztathatja a hüvely Ph értékét. De elkaphattad wc-én is.
2010. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Regen ugyanezt a fogamzasgatlot szedtem 3 evig amit 1 honapja kezdtem el ujra es sosem volt ilyen tünetem...
2010. dec. 8. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyilvános wc elég tipikus - iskolában, munkahelyen, plázában, akárhol -, valamint az uszoda még elég komoly veszélyforrás.

Kezeld ki mielőbb!

2010. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
partneredtől is elkaphattad
2010. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szedtél mostanában antibiotikumot? Annak a szedése után is kialakulhat, magától.
2010. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

felborult a hüvelyed ph-ja.

ilyenkor elszaporodnak a természetesen jelenlévő gombák.

sok oka lehet.

2010. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom csak szegyellem kicsit magam miatta a pasim elött :(
2010. dec. 8. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:

ezt igazán nem kell szégyellned előtte, bizonyára ő is tudja, hacsak nem 20 éves, hogy a hüvely nagyon könnyen elfertőződik.

nemigen van olyan felnőtt nő, akinek ne lett volna.

lehet, hogy közvetve magától a szextől van. elég, ha nem rögtön utána mosakodunk meg, hanem kicsit később, vagy valamelyikőtök nem közvetlenül előtte tusol, és máris kész a baj.

de akár a betéttől, tampontól is lehet, mindentől!!!

2010. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkabb azert szegyellem, mert mondta, h meg egy baratnöjenek se volt ilyenje es h ö nagyon fel ilyenektöl... eleg szarul esett ....
2010. dec. 8. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
elég tájékozatlan a barátod, és nem valami tapintatos, én mondom, nem járnál vele rosszul, ha otthagynád a francba.
2010. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!