Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szégyellte magát az...

Más is szégyellte magát az orvosnál?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal magán orvos volt. Nagyon cikinek éreztem.
2020. okt. 14. 19:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Semmi ciki nincs benne🙂
2020. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%

Konkrétan mit éreztél cikinek...???


Az a dolga, hogy megvizsgáljon. Neki egy munkadarab vagy, mint egy kőművesnek egy tégla.

2020. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyelltem az egész szirut
2020. okt. 14. 19:42
 4/35 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a fejedben van a baj....


Egy nőgyógyászati vizsgálat ugyanolyan jelentéktelen szituáció, mint hogy a boltban veszel egy liter tejet.


Mit kell ezen szégyellni???

2020. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Valami ciki betegséged van, vagymi? Nemibetegség?
2020. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülye érzés, hogy premier plánban egy idegen arcába tolod az alfeledet, de sajnos ez ilyen...inkább egy vizsgálat, mint egy betegség, amit meg lehetett volna előzni. Lehet, hogy ha nőhöz jársz, kevésbé érzed kellemetlennek.
2020. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek kellemetlen senki sem szívesen tárja ki a lábát idegennek. Szükséges rossz, neki meg ez a munkája, felesleges szégyenkezni miatta.
2020. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Már ezért is jobb nőhöz járni.

Mondatnak itt bármit, nem azt kell nézni, hogy az orvos mit gondol, hogy érez, hanem itt te számítasz.

2020. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nem szoktam szégyellni magam, ő egy orvos, számtalan p.ncit lát mindennap, különösebben nem zavar, ha aznap pont az enyém is közte van.

Kamaszkoromban szétizgultam magam, vérciki volt egy idegen előtt terpeszteni, azóta megszoktam.

Ettől függetlenül nem szeretem, szükséges rossz. De szégyellni nem szoktam, meg nem tartom cikinek.

2020. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem az a ciki, hogy a XXI. században még mindig így vizsgálják a nőket. Mint a középkorban.

Amúgy a "megalázó" a jobb kifejezés. Na mindegy, ha nem jár az ember, nem teszi ki magát ilyesminek.

2020. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!