Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló hatása lehet?

Fogamzásgátló hatása lehet?

Figyelt kérdés
Lassan elfogy az első levél fogamzásgátlóm, de már most érzem, hogy a melleim feszülnek néha, hangulatváltozásaim vannak, stb. Lehetséges a gyógyszertől? Mennyi idő, míg hozzászokik a szervezetem?

2020. okt. 18. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy figyelmesen elolvastad a betegtájékoztatót.. :)
2020. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatót. Szedtem is már ezt a gyógyszert (Estelle 0,020/0,075 mg), most kezdtem újra szedni. Akkor még nem volt semmi tőle, most, hogy másodjára kezdtem el, most jöttek ezek ki. Meg már most görcsölgetek.
2020. okt. 18. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2020. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öreg vagy?
2020. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok: senki sem tudja mennyi idő. Van akinek 1-3hónap, van aki egy évig folyamatosan váltogat és nem fogadja el a szervezete.

Ha nálad is ez van, ne erőltesd. Többet ártasz, mint használsz.

2020. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gyakori mellékhatás. Nekem nem múlt el évek után se, csak felerősödött, ezért abbahagytam a szedését.
2020. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!