Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kevés menstruáció oka...

Nagyon kevés menstruáció oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég érdekes dologról szeretnék írni vagy tanácsot kérni. Szóval én fogamzásgátlót szedek aminek az első szem kimaradt (az én hibám), ráadásul orbáncfű teát iszogattam szorongasra..mivel így alakult mértem a hőmet ami fel is ment 37.2 ig is és tartotta magát 36.8 és 37.2 között. Mire a mensesemnek meg kellett jönni fájt is a hasam elkezdtem barnazni.. Hol barnás hol élénk színű a menses vagy minek is mondjam mert egész napra elég egy tisztasági betét igazából annyira kevés. Akkor veszem észre inkább mikor WC re megyek. Illetve a második nap nem is volt csak egykis pötty.. Harmadik nap picit több de nem olyan mint máskor.. A hőm azóta ingadozik, hol fentebb hol lentebb van napközben...a hasam néha érzem.. Véleményeket vagy tapasztalatokat szeretnék ha van valaki volt már igy... Persze megyek nőgyógyászhoz amint tudok...

2020. okt. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél egy terhességi tesztet!
2020. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
Én 6 éve pont így estem teherbe!
2020. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt, csináltam egyet...
2020. okt. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!