Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ valaki Merula kelyhet?

Használ valaki Merula kelyhet?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Esetleg akinek erős a vérzése és használta a simát és az xl-es verziót is, mennyire éri meg az xl-es?

Ilyet néztem ki, de még hezitálok, hogy nem-e lenne elég egy sima. Az xl elég durván nagynak tűnik. Tudom, hogy úgy nem számít, csak na... :D Félek, hogy túl kényelmetlen lenne. Viszont a kapacitása mellette szól.

(Nem kérek lépj be a kelyhes fb-csoportba választ, az itteniek tapasztalata elég, ha van, köszi.)



2020. okt. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Ha a paramétereidnek megfelel, akkor nagyon jó. Az XL egy álom. A rendes merula egy kicsit trükkös. De ha megtanulod felrakni, akkor az is jó. Megcsináltad a kehely-tesztet? Mert ez nem egy olyan dolog, hogy csak veszünk egyet, mert szép.

Egyébként én tegnap rendeltem egy XL-t. Azt írták 3 nap múlva jön meg. A mensim 9 nap múlva kezdödik. Úgyhogy akkor tudom kipróbálni. Nekem is a mennyiség miatt kell a nagy az elsö két napban. Eddig Lalit és Lenat használtam. (Különben a fb csoport tényleg jó.) De ha nem akarsz belépni, a Pirospont üzletben is szívesen segítenek megtalálni a tökélletest. Ehhez általában azért többet is ki kell próbálni. Ezért is jó a csoport, mert ott olcsóbban tudsz használtat venni és ami naked nem vált be, el tudod adni.

Sok sikert! Kelyhezni jó!

2020. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, passzolna nekem. Meg azért is örültem meg neki, mert ez elvileg mindenkinek megfelelhet. Néztem róla videót is, ott mondták, hogy az xl puhább és könnyebben is kinyílik.

Nálam is az első 2 nap húzós. Nem mindig, de akkor éjjel is fel kell keljek, ráadásul sokat sportolok és most jutottam oda, hogy ebből elég, kell egy ilyen.

A fb-ot csak azért írtam mert nincs fiókom. Rendelni is csak netről fogok tudni, de most már mindenképp lesz egy ilyenem. :D

Köszi a választ! :)

2020. okt. 20. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem vált be nagyon nagy és a méhszájam konkrétan feldagadt a vákumtól
2020. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, ez nem jó. :( Elvileg a sima erősebb vákuum szempontjából, ha jól rémlik. A méretétől viszont még kicsit én is tartok.

Köszi a válaszod!

2020. okt. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!