Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/Lányok? Van itt aki...

Nők/Lányok? Van itt aki menstruációs kelyhet használ? Mi a tapasztalatotok? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én két éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele, tampont sose szerettem használni, mert aggódtam, hogy nem tudom kiszedni, vagy, hogy milyen vegyi anyagokat tartalmaz, én személy szerint a rossmannos Facelle márkájút használom s-es méretben, fiúval voltam már, de gyermekem még nincs, akik természetes utón szültek nekik m-eset javasolnak.

Mindenesetre remélem segítettem licsit, de youtubeon is van sok ilyen vlog videó :)

19/L

2019. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, segítettél.
2019. máj. 26. 15:47
 3/4 anonim válasza:

én 3 éve használom, s-es méretűt

nekem az elején még furcsa volt, de azóta már teljesen megszokottá vált a használata

Rossmannban vettem ilyen kelyhet

2019. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rengeteg féle kehely van és nem mindenkinek jó mindegyik, meg kell találnod a neked valót.

Van egy csoport a Facen, rengeteget segítenek a választásban, de ha csak csatlakozol és elolvasod a rögzített postot már sokkal többet fogsz tudni mint most, szerintem érdemes. Ne kezdj a Rossmannos kelyhekkel (vagy bármelyik másikkal) anélkül, hogy tudnád mi való neked mert egy életre el tudja venni a kedved egy nem passzoló kehely.

[link]

Az EREDETI intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok (csak nőknek) csoport

2019. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!