Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddő vagyok ezekszerint?

Meddő vagyok ezekszerint?

Figyelt kérdés
Párommal nem védekezünk, babát szeretnénk de nem jön össze. Volt egy másik komoly kapcsolatom pár éve , sosem védekeztünk és mindig belém élvezett. Sose sikerült teherbe esnem. Nem lehet , hogy mindig olyan férfivel hozz össze az élet aki nem alkalmas erre. Hiszem, hogy bennem lehet a hiba. 23/N
2020. okt. 20. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És az orvosod mit mondott?
2020. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle dolog lehet.

Még ilyenkor is érdemes a férfi vizsgálatával kezdeni (mert az egyszerűbb).

Utána neked egy petevezeték vizsgálat (mert ha kisebb probléma van, akkor ez néha ki is javítja).

Utána meg amit az orvos mond.

2020. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel. Ismerősömnek azt mondták sosem lehet gyereke mert a petevezeték annyira el van tömődve. Most lesz a baba második születésnapja!

Már a lombik programba sem engedték elindulni. El voltak keseredve teljesen. El tudod képzelni mekkora öröm volt ez nekik🙂

2020. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy minden rendben van. Biztos lelki eredetű. Én ebben nem hiszek, de még nem mentem másik orvoshoz. Szóval passz.
2020. okt. 20. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pajzsmirigyedet, D-vitamin szintedet, hormonpaneledet megnézethetnéd...illetve ultrahanggal is ellenőrizhetné az orvosod, hogy van-e peteérésed.
2020. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!