Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezekszerint elkaptam a hányós...

Ezekszerint elkaptam a hányós vírust?

Figyelt kérdés
Szerdán suliban egy lány mellett ültem, nem érintkeztem vele, semmi baja nem volt aznap, másnap reggel viszont hányt. Nekem eddig semmi bajom, ma reggel éreztem, mint görcsölne a hasam, a székletem "puhább" volt. Viszont tegnap délután óta nem voltam wc-n és lehet hogy azért? Mit tehetnék, hogy ne jöjjön ki rajtam? Előre is köszönöm!

2015. jan. 24. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és szedek fogamzásgátlót, azt olvastam hogy attól lehet b6 vitamin hiányom és az is okozhat ilyen tüneteket..
2015. jan. 24. 09:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Valmit elkaptál. Lehet hogy fogsz hányni is. Kicsit könnyübb kajákat egyel. Jobbulast
2015. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig akármikor ha esetleg elkaptam hányni sosem hánytam, max kiskoromban kb 6-7 évesen, remélem most is megúszom.:)
2015. jan. 24. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!