Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig nő a mell?...

Hány éves korig nő a mell? Lehetséges hogy megállt a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni a 14 éves unokahúgomnak hátha valaki tud biztató szavakat mondani! Én vagyok neki az a személy akivel mindent megtud beszélni és segítek neki. Az lenne a problémája hogy nagyon kicsik a mellei 14 éves 164 cm kb 51 kg és attól tart hogy nem fog megnőni kb 1 éve nőtt neki ez a kicsi azóta nem fejlődöt. Próbálom nyugtatni hogy fog neki hisz mégcsak 14 éves van bőven ideje. De valahogy nem megy őt nagyon zavarja ez a dolog és beképzeli hogy van valami baja beteg. Amit érdemes tudni még róla kicsi mellbimbóval rendelkezik a mellbimbóján van egy kis repedés keresztben és világos barna színű. Mondtam neki ezzel sincs semmi próbléma. Lehetséges hogy megállt a fejlődésben? Azt olvastam hogyha 1 éve nem fejlődik valakinek akkor igen. De mindenképp nyugtatom azzal hogy fog és hogy nincs baja csak nem segít rajta ez. Véleményetek?

2020. okt. 20. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fog még nőni, lehet, hogy nem. Egyébként meg nagyon rendes vagy, hogy ennyire szíveden viseled az unokahúgod problémáit. :-)
2020. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan mintha ikrek lennénk szinte, csak mégis van 4 év eltérés köztünk :)
2020. okt. 20. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, lehet hogy fog nőni, lehet hogy nem. De ne essen kétségbe, mert biztos hogy fog akadni olyan pasi az életében, akinek a kis mellek tetszenek.
2020. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az tévhit hogy a pasik a nagy mellekre hajtanak, nem ezen kéne kattognia.
2020. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyok genetikus, de van olyan lány akinek ennyi idősen hasonló adottságia voltak, később meg D kosár.


Lehet nőni fog, lehet nem.

De mint fiú kérdezem, hogy mi van akkor ha nem fog nőni?? Magát olyannak szeresse amilyen, amelyik fiú meg amiatt nem jön össze vele, mert kicsi a melle, az nem is érdemli meg az unokahugodat. Nekem is tetszenek azért a nagy mellek, meg a nagy popsi, de volt olyan barátnőm is aki tipikusan ez a "deszka" lány és mellette is boldog voltam és nem hiányoltam ezeket a dolgokat. Ha valakit szeretek, akkor olyannak szeretem amilyen.

Ha nem is fejlődik tovább unokahúgod, akkor remélem megérti, hogy ezzel sem veszít semmit, max pár perverz megjegyzést.

2020. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
Szia,az én unokahúgom is aggódik ő már 16 éves nagyon kicsi neki is és még az sem kerek :/ A lányom 11 éves már nagyobb mint neki pl.mint egy alma.Szerintem a te húgodnak még fog fejlődni 3-4 évig csak már nem rohamosan,orvoshoz nem hiszem hogy vinni kellene
2020. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve viszonylag vékony, kislányos még az alkata. A mell zsír, és kötőszövet, ha a szülei nem ilyen alkatok, akkor még a nőiesedés elején jár. Mióta menstruál?
2020. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 éve
2020. okt. 20. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
és mekkora az a kicsi? kb. mekkora kosár? 60A van már? ha igen, akkor az nem kicsi annyira hogy aggódnia kéne.... de ha nincs az se baj, maximum nem lesz C kosarú csak A-B és akkor mivan? de szerintem nő neki folyamatosan, csak nagyon kicsi mértékben.
2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23 éves koráig fejlődik a test. Ha testalkatilag sovány kislány akkor nem lesz nagy melle. Nekem is pici mellem volt, de sokáig nem is nőtt 75B-s volt sokáig. Nincs semmi baja a kislánynak. Csak gondolom nincs egy deka önbizalma sem a pici melle miatt. Majd ha rátalál a szerelem nem fog ilyesmi miatt aggódni. Én is azt hittem,hogy nem fogok senkinek sem kelleni. Mégis hamarabb volt pasim pici mellekkel, mint a nagy mellű barátnőimnek. A második mellnövekedési hullám után sem lett óriási. Most 90C-s és imádom.
2020. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!