Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás, sötét sárgás folyasom...

Barnás, sötét sárgás folyasom volt menstruacio előtt és után is, szerintetek mi lehet az ok? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeptember 12-én majd október 15-én jött meg,általában 32-33 napos ciklusaim vannak de van hogy hosszabb és 36-37 napra jön meg. utolsó együttlét augusztus végén volt. Ez a barnás folyas a mostani menstruaciom előtt 6 nappal kezdődött, furcsa módon szinte alig fajt a hasam menstruacio közben, pedig eléggé szokott fájni, mellem sem fajt annyira mint szokott, vér az ugyan annyi volt . A szeptemberi menstruaciom viszont teljesen megszokott volt. Mens. már tegnap (október 20) nem volt csak ez a barnás folyas de semmi konkrét vér. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Sokat edzettem azon a héten hasra mikor kezdődött a folyas, vagy lehet felfaztam. Terhességet kizárnám mert vedekeztunk és azóta meg jött 2x is valamint a szeptemberi menstruaciom napján a biztonsag kedvéért reggel csináltam tesztet ami negatív volt és este meg is jött. Valakivel volt már hasonló? Nőgyógyászhoz menjek el ha nem múlik el?

Előre köszönöm a válaszokat



2020. okt. 21. 00:17
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp felkeresnék egy nőgyógyászt.
2020. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!