Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet ez? Tegnap este még rózsaszínű nagyon minimális folyásom volt. Ma reggel azonban nagyon erős sötét barna színű. Olyan sok és erős mint ha pisiltem volna. A menstruációm még odébb van.

Azonban a melleim fájnak, szédülök és hányingerem is van, és a fejem is fáj. Mi lehet ez?

Egyszerűen nem értem mitől lehet. Volt valakivel hasonló?

2018. márc. 15. 11:16  Privát üzenet  

A válasz
Altato5 nevű felhasználó válasza:

Szerintem terhes vagy. A barnafolyás a petesejt beágyazodása után elöszokott fordulni.Pecsételő vérzésnek hivják.

Menj el nőgyógyászhoz.

# 1/1Időpont 2018. márc. 17. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tüzelés alatt mennyire vérzik a kutya? Szerdán este meg csütörtök reggel vettem észre minimális vért, a pérája nincs megdagadva.
13 éves vagyok és éjszaka kimentem a mosdóba és akkor láttam hogy kijött egy nagyon minimális vér, de mikor reggel felkeltem már nem volt semmi, nappal is csak egy nagyon kicsi...
Napi 40 percet aerobikozom,1 hónap alatt mennyit fogyhatok kb? Az étkezésemre is oda figyelek kevés azaz nagyon minimális szénhidrátot viszek be. Reggel fehérjét többnyire,...
SOS! Járt már valaki így? 7 hetes terhes vagyok és alig vannak tüneteim, mell érzékenység nagyon minimális, hányinger épp, hogy van egy kicsi, az is reggel! De a hasam nem...
Minimalis gerincferdulesem van, de mitől van az hogy reggel mikor fel kelek sokkal kisebbnek tunik,1-2oraig de estere mindig ugyan olyan mint szokott?
Csütörtökön reggel vettem be az utolsó szem Norcolutot és péntekre egészen minimális pecsételés volt, ami ma is (szombat) ugyanolyan. A menzesz 5. napjától kell elkezdenem szedni...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!