Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyámtól összeszedhetek a...

Anyámtól összeszedhetek a wc-n állandóan gombát és nemibetegségeket?

Figyelt kérdés

Én soha nem létem nemi életet. Wc-re csak itthon megyek.


Állandóan vagy gomba, vagy valami és újrafertőződöm. Már arra is gondoltam, hogy valami komolyabbat összeszedek tőle.


Én mimden nap takararítom a wc-t, mert anyám kb. félévente, évente tenné meg, a Domestosért is haragszik.


Ami fontos, hogy kezet soha nem mos, wc-zés után sem. Ők élnek nemiéletet a pasijával, nem éppen a higiéniáról híres ő sem. Múltkor spermás volt a wc lehúzója, előtte is simán lehetett, csak nem vettem észre

Szóval akkor sem mos kezet, ha tiszta g...ci.


Szerintetek lehet ettől mindig gondom? Másra már nem tudok gonsolni. A fehérneműimet mindog 60 fokon mosom, pamutot használok. Semmi nincs, ami indokolná ezt. Anyám nem éppen egészséges, a méhét már kivették, a székletét sem tudja visszatartani.


Komolyan attól félek, hogy valami komolyat összeszedk. Menstruációkor eddig is féltem, olyankor mindig napi többszöri takarítás van. De ha erre sem képes, hogy kezet mosson, meg spermát ne kenje szét...


Nem kamu a kérdés, nagyon el vagyok keseredve.


2020. okt. 21. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tüneteid vannak?
2020. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Gomba mindig, folyás, viszketés, havonta, kéthavonta visszatér. HPV-t is elkaptam már.
2020. okt. 21. 15:52
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mennyi idős vagy ha elmúltál már 18 akkor szerintem menj kollégiumba, vagy ha nem vagy egyetemista akkor dolgozz és bérelj szobát. Jobbat nem tudok. Gondolom az nem segítene ha beszélnél vele. Illetve gondolom már próbáltad...
2020. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Persze. Üvöltözik és azzal gyanúsít, hogy megdugattam magam stb.


23 vagyok

2020. okt. 21. 15:58
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, a nemi szervek nem érnek hozzá (normális esetben) a WC-hez.
2020. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Milyen a buditok? Csobbanos? Mert akkor ugy menj vecezni, hogy kis domestos vagy hipo (ez olcsobb) kicsit beleontesz. En veceulokere sanytol sprayt hasznalok. Vecepapirt tepsz annyit hogy ha nagydolgod vegzed se csobbanjon vissza. Torles elott ne nyulj semmihez. Ha vegeztel lehuzod es nem a budiban hanem a furdoben mosol kezet kulon torcsibe torlod.

Alsonemuid mosd kulon anyadektol es 60 fokon! (Vigyazz mit raksz ele nehogy osszemenjen)

Bugyiba rakj tisztasagi betetet amit cserelsz naponta vagy ketszer.

Miutan lenyomsz egy gombaelleni kurat hasznalj tejsavas kupot...vagy tejsavas akarmit.


A gomba makaca dolog lehet candidad van ami kiirtasahoz kellene dieta is parhuzamosan (de legalabb alkohol kizarasa es kevesebb cukor).

De menj el nogyogyaszhoz vegyen kenetet csinaljon tenyesztest.

Igazabol mindegy hogy kapod el ki kell kezelni rendesen.

2020. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

HPV-t csak tőle. Gomba, gyulladás a nem megfelelő hüvelyflóra miatt magától is kialakul.

Mivel kezel a nőgyógyász, csinál tenyésztést, használsz hüvelyi probiotikumot?

2020. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen... Biztos, hogy tőle leszek újra beteg. Spermát is szét keni.


Bár a tmpont is a wc felett szoktam cserélni. Mimdig yerítek rá wc papírt, minden nap lemosom, lefertőtlenítem az egészet.


Annyira szopás ez az egész... Aztán ahhoz van esze, hogy engem lek...zzon.

2020. okt. 21. 16:12
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
23 évesen ideje lenne elköltözni, főleg, ha ilyen problémáid vannak.
2020. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ogen, én vagyok a hibás, mert nem költöztem el. Mondjuk, ha anyámnak nem az egyetem lett volna a legfontosabb.


Tervezem, gyűjtök rá régóta. Meg hát szegény "fiatalok" tudjanak kettesben malackodni, napi létszer minimum...

2020. okt. 21. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!