Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haj őszülés ellen mit lehet...

Haj őszülés ellen mit lehet tenni? Lassítani valahogy lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos 23 évesen is már egyre gyakrabban találok a fejemen ősz hajszálakat. Évente 2-3 szál biztos van. Ez talán még nem hangzik olyan soknak, de aggódom, mert a nővérem is még csak 25 éves, és neki már rengeteg ősz hajszála van, olyan sok és sűrűn, hogy már kiszedni se tudja őket egyesével.
2020. okt. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez genetika...

nincs mit tenni - marad a festés.

2020. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fesd be, kész
2020. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Vagy szívasd le és fesd be szürkére, ha jól áll. Most úgy is divat a színes haj.
2020. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tépkedtem. Úgy voltam vele, inkább legyek ôsz, mint kopasz. Amúgy sincs hú de sok hajam. Ha zavar, kezdd el festetni. Most még senki sem veszi észre, ha festeted. Ha megvárod, míg fele fehér lesz, és akkor festeted be hirtelen, mindenkinek feltûnik, és jön majd a “na mi van, befestetted?".
2020. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Genetika, felesleges kiszedni, megállítani nem tudod. Fesd be, ha zavar, nem kell eltérni a természetes színétől sem, ha nem akarsz.

44 éves vagyok, jó 10 éve nem festem, akkor sem az őszülés miatt tettem, hanem mert se szőke, se barna voltam. Van pár ősz hajszálam, de egyáltalán nem zavar, én még mindig ott tartok, hogy senki nem látja, legalábbis messziről biztos nem.

2020. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!