Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durván gombás lábkörömre...

Durván gombás lábkörömre bevált megoldás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem fog megsavanyodni a tejed attól, ha belemártod a körmödet egy fertőtlenítőbe.

...de most komolyan... ne már...

Fogadni mernék, több olyan káros hatás éri a gyereket, amiről nem is tudsz.

2020. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egy hozzáértőt kerdezz meg a szoptatás alatti hypoba martogatasrol mindenkeppen! Orvost pl. jobb ha nem itt varsz igazi tanácsra ha ilyenek a korulmenyek
2020. okt. 23. 20:55
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze, nyugodtan megkérdezheti bárki, hogy ha érintkezik a hypo-val, az káros lehet-e a tejre. Reméljük a doki valahogy vissza bírja tartani a röhögést.
2020. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Remelhetoleg az orvosok veled ellentétben nem ennyire primitivek
2020. okt. 25. 16:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Teafaolajjal minden nap kend be a körmödet! Anyukámnak teljesen elmúlt, nyoma sincs
2020. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van amit találtal kérdező? Nekem is ilyen, nagyon cikinek tartom.. Mennyire súlyos neked? A köröm le is jött?
2020. okt. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hypo felszívódik a bőrön,egy hétig jártam miatta szúrira. Folyamatos takarítástól lett,csak az arcom nem volt kiütéses,minden más igen,még a hajas fejbőröm is.Inkább kézfertőtlenítő,az gomba és vírus ölő is.
2021. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Terhesseg es szoptatas alatt kb. a teafaolaj az egyetlen amit szabad használni az meg max az enyhe, felületi, kezdődő gombát tudja eltűntetni mert a köröm belsejébe nem tud behatolni, se a körömágyba bejutni. 100%-os teafaolajjal èrdemes próbálkozni én nem vattával kenegetnèm, hanem egyenesen rácsepegtetem, minél töményebb legyen reszelèssel együtt talán lehet valami hatása. De nekem nagyon durvák, a tíz lábkörmömből 6 fullra gombás évek óta, kiprobaltam már sok mindent amiről csodakat irtak es egy vagyon volt de persze semmi nem hasznalt. Most terhesen sajnos inkább csak romlanak mind a 6 megvastagodott, kiálló, borzasztó nehéz reszelni, vágni is. A maradék 2-2 teljesen egeszseges, azok valamiért nem fertőződtek meg pedig ez az allapot evek ota fennáll. Elso alkalommal mindenkèppen gyógypediküröst javaslok, nekem a ciklopiroxot javasolta csepegtetőben használtam par alkalommal de aztan utanajártam es sajnos terhesség alatt ellenjavallt, abbahagytam. Így persze semmit nem javultak a körmeim sőt inkabb romlanak, lehet a cukrom sem az igazi, terhelesre még ezutan megyek. Viszont mindenkepp megerte a pedikűrös, mert lereszelt belőle amennyit tudott ezzel javult a a kinézetük es több eselye van a tömény teafajolajnak. Én most ezzel próbálkozom, mást nem nagyon lehet terhesség alatt. Olyat ami komolyan használna pláne nem! Én a Canestenen, Ketonailen, Exiderylen, Nailneren stb ilyeneken már rég túl vagyok! Ha nem lennék terhes gyógyszert szednèk csak abban látok már megoldást.
2022. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!