Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben lévő csomókat mennyibe...

Mellben lévő csomókat mennyibe kerül eltávolíttatni?

Figyelt kérdés

Már kb 11 éves korom óta vannak, most 16 vagyok. Nem fáj, meg ilyenek, csak nagyon idegesít, pl futásnál, vagy bármilyen sportolásnál, és nem is szépek tőle a melleim, lehúzzák:/


Amikor megjelentek, anyukám megijedt, és elvitt orvoshoz, de mondták, hogy majd elmúlik, akár évekbe is telhet, de már tényleg nagyon idegesítő.


Gondolom 18 év alattiaknak nincs ilyen műtét. Bár amúgy is magamnak szeretném intézni.


Egy ilyen kb mennyibe kerül? És hol csinálják?


2020. okt. 24. 00:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzátenném, hogy valamilyen "mell kisebbítő" műtétet is szeretnék a jövőben. Tudom, még fiatal vagyok, de nem arányosak a melleik a testemhez képest. Régebben kövér voltam, és most, hogy vékony vagyok újra, nem tetszik a látvány. És mint említettem, zavaró.
2020. okt. 24. 00:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen csomó, mekkora, újak keletkeznek -e. Gondolom ciszta. Ezt szakorvossal tudod csak megbeszélni, lehet, hogy nem is csinálható meg.
2020. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!