Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az milyen hogy...

Szerintetek az milyen hogy haza küldött a főnököm mert látta hogy rosszul vagyok? 3 napja kezdtem dolgozni

Figyelt kérdés

3napja dolgozom itt. Látta rajtam hogy nem bírok semmit sem csinálni meg kérdezte mi bajom elmondtam neki hogy megjött első nap meg nagyon rosszul vagyok mindig és haza küldött. Amúgy férfi.

Első nap én tényleg nem bírok megmozdulni sem, szédülök, görcsölök hányingerem van.



2020. okt. 24. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi leírásból azt mondom ez 2 kimenetelű lehet:

1. Extra megértő, ami még nőben is ritka

2. Elkönyvelt ilyennek és már keresi a helyedre az új jelöltet

2020. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szinte biztos, hogy kereshetsz új munkát.
2020. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De olyan kedvesen mondta hogy menjek haza. Nem hiszem hogy ki akarna dobni
2020. okt. 24. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyire bírja el a hely, hogy havonta több napra kiessél.
2020. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem több nap mondom hogy csak első nap vagyok rosszul. De volt már olyan is hogy első nap sem volt semmi bajom.

Úgy látom hogy szeret engem.

2020. okt. 24. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A főnök azt az embert szereti, aki dolgozik.
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

#4: nem több napra, csak egy napra fog kiesni, és nem minden hónapban, mert ha hétvégén jön meg neki, akkor nem.


Kérdező, szerintem ezt előre nem lehet megjósolni. Reméljük a legjobbakat, és ha tényleg jófejségből küldött haza a főnök, akkor az nagyon jó lesz neked hosszú távon is :-) Ha tudsz otthonról is dolgozni az ilyen napokon (nyilván munkakör függő), akkor ezzel is megmutathatod, hogy azért amit tudsz, megteszed, ezzel növelheted az esélyét, hogy maradhatsz.

2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ritka ertelmes ember. Es mikor nem kinlodsz, sokkal jobb munkat vegzel. Es nem, nem potolhato mindenki konnyen. Maceras uj emberekkel szarakodni. Valaki nem attol valik rossz munkaerove, hogy idonkent rosszul van.
2020. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszoló, nem mindenki dolgozik hétfőtől péntekig. Nem tudhatjuk, hogy a kérdező hétvégente is dolgozik-e, mert ez a kérdésből nem derült ki.

Kérdező, lehet, hogy kedves, megértő most még veled, mivel az első napjaidat töltötted ott, de előfordulhat, hogy nem fogja ezt tolerálni neked, hogy minden hónapban egy napot emiatt otthon tölts.

2020. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben ami történik az pont az említett macerás új emberrel való szarakodás, mivel a kérdező az új ember.

Szóval o tényleg könnyen pótolható, mivel ilyen rövid idő alatt gyakorlatilag lehetetlen bizonyítani.

Sajnos, ha a munkáltató szemszöget nézed o meg nem tudhatja, hogy ez vajon hetente elő fordul-e, hogy ez fáj, az fáj vagy tényleg csak ritkán

2020. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!