Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három keresztes lett a vizelet...

Három keresztes lett a vizeletem. Nem fáj, mi a baj?

Figyelt kérdés

Kardiológiára kellett nagy labor, volt vizelet minta is. Vérképem tökéletes, egyetlen egy rossz eredményem se volt. Viszont a vizeletem eredménye lesokkalt. Három keresztes vizelet!!!! Nem fáj, nem csíp, nem érzek semmit. Doki írt fel Ciprinolt 5 napra, hogy ez majd kiöli a bacikat.

Milyen bacira/fertőzésre/gyulladásra tippelhetek? Komolyan nem fáj, teljesen tünetmentes. Komoly baj lehet a vesémmel?

Magas volt a FVS és VVT is.


2020. okt. 24. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem kell ám ezt úgy előadni, mintha valami súlyos bajod lenne, jézusom....


Bakteriális fertőzés lehet, tenyésztés nélkül a kutya nem fogja neked megmondani mi lehet ez.


Biztos ismered azt a szót, hogy tünetmentes.

2020. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

'' Kedves válaszoló!''

Nem azt kértem, hogy megalázz/beszólj/lekicsinyíts csak azért, mert aggódok a saját egészségem miatt. :) Nem tudom honnan gondolod azt, hogy én ezt előadom. Kívánom, hogy soha ne legyen erre problémád!

Képzeld el, ha olvastad volna, megemlítettem a tünetmentes szót. Legalább magadat emlékeztetted.:D

Reménykedek, hogy valaki válaszol, aki hasonló cipőben jár, mint én.

Jó egészséget és TÜNETMENTES :) napot kívánok neked!

2020. okt. 25. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
😂😂😂😂
2020. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!